2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Kujawsko-pomorskie
  6. Sekretariat, recepcja - Ciechocinek
Dodane 06 maja 2024

Recepcjonistka - Lila Medical SPA w Ciechocinku

Lokalizacja

Ciechocinek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Lila Medical SPA w Ciechocinku poszukuje pracownika na stanowisko Recepcjonistka

Zakres obowiązków:

-Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą oraz obsługiwanie połączeń telefonicznych

-Przyjmowanie rezerwacji

-Obsługa Gości obiektu

-Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie

-Wystawianie faktur

-Dbanie o przestrzeń biurową i jej prawidłowe funkcjonowanie.

Wymagane umiejętności:

-Doświadczenie na podobnym stanowisku;

-Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

-Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym;

-Znajomość pakietu MS Office;

-Dobra organizacja pracy i wysoka kultura osobista;

-Dokładność, systematyczność i zaangażowanie w pracę;

-Mile widziana znajomość systemu SOFTOR

Oferujemy:

-stabilne warunki zatrudnienia

-korzystne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz o przesłanie swojego CV za pośrednictwem portalu olx.pl .

Lokalizacja

Ciechocinek,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Ciechocinek
ID: 916410195