2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Kujawsko-pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Łabiszyn
Dodane 13 maja 2024

Pracownik techniczny - ślusarz/spawacz

Lokalizacja

Łabiszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Partners Sp. z o.o. Sp. k. jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży odpadowej, specjalizującą się w skutecznym i zrównoważonym zarządzaniu odpadami. Poszukujemy doświadczonego pracownika technicznego, który dołączy do naszego zespołu i wesprze nas w realizacji naszej misji dbania o środowisko i efektywną pracę.

Obowiązki

  • Wykonywanie prac ślusarskich związanych z obróbką metalu

  • Obsługa elektronarzędzi takich jak szlifierka kątowa, klucze udarowe, wiertarka

  • Spawanie detali i elementów urządzeń

  • Kontrola i konserwacja stanu technicznego maszyn oraz linii produkcyjnej (podajniki, maszyny rozdrabniające)

  • Wykonywanie prostych prac naprawczych i ogólnobudowlanych na terenie zakładu

  • Dbanie o swoje stanowisko pracy, narzędzia i urządzenia

Wymagania

  • Doświadczenie jako ślusarz/spawacz, preferowana praca w branży odpadowej

  • Posiadanie Certyfikatu uprawnień spawalniczych dla metod MMA 111, MIG 131, MAG 135

  • Umiejętność toczenia

  • Znajomość technik i procedur związanych z bezpiecznym używaniem urządzeń

  • Umiejętność precyzyjnego wykonywania zadań

  • Zdolność do pracy w zespole i komunikatywność

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Gotowość do pracy w warunkach terenowych

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem i umiejętnościami

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie

  • Możliwość zdobywania nowych umiejętności i doskonalenia zawodowego

  • Pracę w zespole zorientowanym na efekty i profesjonalizm

  • Przyjazną atmosferę pracy i możliwość wkładu we wspólne cele

Lokalizacja

Łabiszyn,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Łabiszyn
ID: 917963711