2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Radom
Dodane 06 maja 2024

Praca od zaraz Zakupowiec/Magazynier

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Producent kontenerów z płyty warstwowej poszukuje doświadczonego i dynamicznego kandydata na stanowisko Zakupowca/Magazyniera. Jeśli posiadasz umiejętności organizacyjne, jesteś skrupulatny oraz potrafisz efektywnie zarządzać procesem zakupów i magazynowaniem, ta praca jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Prowadzenie procesu zakupowego, w tym wyszukiwanie, negocjowanie warunków i finalizowanie umów z dostawcami.

  • Zapewnienie ciągłości dostaw materiałów i surowców potrzebnych do produkcji.

  • Nadzór nad stanem magazynowym oraz organizacja przepływu towarów.

  • Dokonywanie inwentaryzacji oraz monitorowanie rotacji towarów.

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu optymalizacji procesów logistycznych i zakupowych.

  • Raportowanie działań oraz analiza efektywności procesów zakupowych i magazynowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

  • Znajomość procesów zakupowych i magazynowych.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.

  • Zdolność do pracy pod presją czasu i w zmieniającym się środowisku.

  • Dobra organizacja pracy oraz dbałość o szczegóły.

  • Znajomość obsługi komputera i programów biurowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu.

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Jeśli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem i spełniasz nasze wymagania, prosimy o przesłanie CV i kontakt telefoniczny

Czekamy na Ciebie! Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się razem z nami w dynamicznym środowisku pracy.

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 916398746