2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Ołtarzew
Dodane 12 maja 2024

Praca - Kierowca - Ołtarzew

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ołtarzew

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma GOLD-FRUIT poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisko kierowcy .

Stanowisko: KIEROWCA

Miejsce pracy : Warszawa i okolice

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,

  • konkurencyjne wynagrodzenie,

  • przyjazną atmosferę pracy zespołowej.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • załadunek na magazynie i rozładunek na marketach towary na paletach , do dyspozycji auto Iveco z windą.

  • dbałość o auto zgodnie ze standardami firmy.

MILE WIDZIANE:

  • znajomość branży spożywczej Warzyw i Owoców

  • doświadczenie w pracy jako kierowca auta dostawczego

O NAS:

Firma Gold-Fruit trudni się sprzedażą hurtową warzyw i owoców .

Stawki dzienne kierowcy - praca w godzinach 4:30 - 8:30 , dniówka 170 zł netto

Chętnych zapraszamy do kontaktu i dziękujemy za nadesłane aplikacje. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Ołtarzew,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ołtarzew
ID: 917906377