2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Przeźmierowo
Praca
Dodane Dzisiaj o 09:11

MAGAZYNIER Przeźmierowo, pon-piątek, JEDNOZMIANOWA, stała praca

Wynagrodzenie

27,70 - 32,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Przeźmierowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

OD ZARAZ MAGAZYNIER PRZEŹMIEROWO godz., pon piątek godz. 8-16

Miejsce pracy Magazyn PRZEŹMIEROWO

Poszukujemy osób do pracy w magazynie, kompletowanie zamówień,rozładunek, ładowanie kartonów OD ZARAZ.

Praca bezpośrednio, NIE agencja.

Stawka brutto do 27,70 / godz + premia ca 5,00 zł / godzina

Łącznie z premią 32,70 zł / godzina brutto z premią za obecność. W tym ZUS, UBEZPIECZENIE.

WYPŁATY TYGODNIÓWKI W KAŻDY PONIEDZIAŁEK.

Proszę pisać przez OLX.

Opis stanowiska pracy:

  • praca w magazynie przy pakowaniu paczek do zamówień dla Klientów detalicznych i hurtowych

  • przyjmowanie dostaw

  • Dbałość o przestrzeganie procedur i norm jakościowych

  • Udział w przygotowaniu magazynu do inwentaryzacji

  • Informacja dodatkowa: praca stałe godziny 8-16, od poniedziałku do piątku (soboty w sezonie Boże Narodzenie)

Wymagania:

  • Dokładność

  • Rzetelność i odpowiedzialność

  • Zaangażowanie

  • Motywacja do pracy

Oferujemy:

  • premie

  • umowa zlecenie, po okresie próbnym możliwa umowa o pracę.

  • regularne wypłaty tygodniówek każdy poniedziałek

Lokalizacja

Przeźmierowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Przeźmierowo
ID: 917091577