2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Bielawa
Dodane 07 maja 2024

MAGAZYNIER pakowacz pakowanie ADELID Bielawa

Wynagrodzenie

4 242 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

MAGAZYNIER pakowacz ADELID Bielawa

Firma Adelid z Bielawy, zajmująca się sprzedażą wysyłkową artykułów elektrotechnicznych, poszukuje pracowników na stanowisko: MAGAZYNIER.

Oferujemy :

  • pracę w Bielawie,

  • aktualne godziny pracy 6-14, 7-15, przyszłościowo planowany tryb dwuzmianowy,

  • po krótkim okresie weryfikacyjnym, stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę,

  • zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju,

  • indywidualne podejście do każdego pracownika.

Zadania osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku:

  • prace związane z obiegiem towaru, tj. zbieranie z magazynu produktów do wysyłki, pakowanie paczek, przyjmowanie i rozładunek dostaw, rozkładanie i dokładanie towaru na regały, transport towaru między magazynami,

  • dbanie o ład i porządek w magazynie,

  • stały kontakt z działem sprzedaży i produkcji,

  • sprawne rozwiązywanie problemów bieżących.

Nasze wymagania :

  • mile widziane minimum półroczne doświadczenie w pracy na stanowisku magazynier/pakowacz,

  • sumienność, dokładność i zaangażowanie,

  • mile widziane prawo jazdy kat. B,

  • gotowość do zmiany trybu pracy na dwuzmianową, jeżeli zajdzie taka potrzeba,

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz!

Chętnie przyjmiemy również osoby ze statusem studenta.

Osoby zainteresowane oraz spełniające nasze wymagania prosimy o wysłanie CV przez portal OLX lub bezpośredni kontakt do firmy : rekrutacja(at)adelid.pl

W przypadku zainteresowania z naszej strony, będziemy kontaktować się telefonicznie w celu umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną.

Lokalizacja

Bielawa,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bielawa
ID: 755581467