2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Wilanów
Dodane Dzisiaj o 10:44

Brygadzista ds. Utrzymania Czystości - Elektrociepłownia Siekierki

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PGNiG SERWIS sp. z o.o. - Dynamiczna, rozwijająca się, nowoczesna firma, zapewniająca infrastrukturę, technologie oraz usługi wspierające działalność podstawową spółek z Grupy Orlen, poszukuje personelu serwisu sprzątającego w atrakcyjnych lokalizacjach w Warszawie.

Stanowisko: Brygadzista ds. Utrzymania Czystości

Miejsce pracy: Elektrociepłownia Siekierki ul. Augustówka 30

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie prac Zespołu sprzątającego – rozdzielenie zadań i monitorowanie ich wykonywania

  • Kontrola bieżąca stanu czystości i porządku części wspólnych nieruchomości

  • Wsparcie Zespołu sprzątającego w wykonywaniu codziennych, bieżących czynności usług utrzymania porządku i czystości w pomieszczeniach biurowych, technicznych, holach, korytarzach, klatkach schodowych, sanitariatach i innych częściach budynków

  • Współudział przy tworzeniu grafików pracy oraz podejmowanie czynności związanych z rozliczaniem czasu pracy pracowników

  • Określanie bieżących potrzeb zasobowych i materiałowych niezbędnych do realizacji usługi, kontrola stanów magazynowych i wnioskowanie o ich uzupełnianie​

  • Stała kontrola nad powierzonym sprzętem i sygnalizowanie usterek i awarii bezpośredniemu przełożonemu

  • Wsparcie Kierownika Zespołu w procesie wdrożenia nowych pracowników

Wymagania:

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku

  • Znajomość technik sprzątania i obsługi maszyn czyszczących

Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Wynagrodzenie zawsze wypłacane terminowo

  • Odzież ochronną i niezbędne narzędzia pracy

  • Dogodne planowanie harmonogramów pracy

  • Zatrudnienie w stabilnej spółce

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 917962004