2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Góra Kalwaria
Dodane 08 maja 2024

Przygotowywanie wysyłek i prowadzenie dokumentacji

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Góra Kalwaria

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

AStanowisko: Pracownik Biurowo - Magazynowy

Miejsce pracy: Góra Kalwaria

Szukamy osoby skrupulatnej i dokładnej, gotowej do podjęcia wyzwań na stanowisku pracownika biurowo-magazynowego. Dołącz do nas, jeśli lubisz porządek w dokumentach i jesteś zorganizowana

Twoje obowiązki będą obejmować:

  • przygotowywanie i kompletowanie wysyłek

  • wprowadzanie dokumentów do systemu

  • obsługę kurierów i koordynowanie dostaw

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie, składające się z wynagrodzenia zasadniczego oraz systemu premiowego, od 5000 zł NETTO

  • wysoki standard pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w ciekawym zespole

Oczekujemy:

  • dokładności i skrupulatności w wykonywaniu powierzonych zadań

  • miłego usposobienia i umiejętności pracy w zespole

  • chęci do pracy i zaangażowania w powierzone obowiązki

Jesteś zainteresowana?

Aplikuj, przesyłając swoje CV. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Lokalizacja

Góra Kalwaria,

Mazowieckie

Mazowieckie, Góra Kalwaria
ID: 916847195